Trofeu Roser Reguant al millor jugador de la temporada 26/27

Posició actualJugadorPunts actualsPosició anteriorPunts anteriors
1Kevin Punter7,35717,360
2Joel Parra7,13827,171
3Justin Robinson6,74336,689
4Olek Balcerowski6,58346,489
5Tyrese Martin6,23066,139
6Dario Brizuela6,18456,272
7Umoja Gibson5,90476,021
8Olivier Nkamhoua5,80185,803
9Josh Nebo5,68895,479
10Stanley Umude5,384105,384
11Justin Minaya4,919114,919
12Tosan Evbuonwan4,522143,088
13Agus Ubal4,163133,440
14Juan Núñez3,907123,972

JugadorPuntuació
Olek Balcerowski7,611
Tosan Evbuomwan7,389
Kevin Punter7,333
Justin Robinson7,333
Tyrese Martin7,222
Agus Ubal7,056
Josh Nebo6,944
Joel Parra6,778
Olivier Nkamhoua5,778
Dario Brizuela5,222
Umoja Gibson4,611
Juan Núñez3,389

MVP partit amb Valencia Basket

 

MVP Temporada 2025/2026

TORNIKE SHENGELIA

 

Palmarès del millor jugador de la temporada trofeu Roser Reguant

2025/2026Tornike Shengelia
2024/2025Jabari Parker
2023/2024Jan Vesely
2022/2023Nikola Mirotic
2021/2022Nikola Mirotic
2020/2021Nikola Mirotic
2019/2020Nikola Mirotic
2018/2019Adam Hanga
2017/2018Pierre Oriola
2016/2017Ante Tomic
2015/2016Tomas Satoransky
2014/2015Ante Tomic
2013/2014Ante Tomic
2012/2013Ante Tomic
2011/2012Boniface Ndong
2010/2011Joan Carles Navarro
2009/2010Joan Carles Navarro
2008/2009Fran Vázquez
2007/2008Jaka Lakovic
2006/2007Joan Carles Navarro
2005/2006Joan Carles Navarro
2004/2005Rodrigo de la Fuente
2003/2004Joan Carles Navarro
2002/2003Rodrigo De La Fuente
2001/2002Sarunas Jasikevicius
2000/2001Pau Gasol
1999/2000Efthimios Rentzias