Trofeu Roser Reguant al millor jugador de la temporada 21/22

Classificació General

Posició actualJugadorPunts actualsPosició anteriorPunts anteriors
1Nikola Mirotic7,91417,922
2Nick Calathes7,12227,124
3Nicolas Laprovittola7,00146,974
4Brandon Davies6,98337,009
5Dante Exum6,89556,892
6Kyle Kuric6,84966,849
7Rokas Jokubaitis6,79076,792
8Cory Higgins6,72586,725
9Rolands Smits6,37696,367
10Sertac Sanli6,268106,272
11Àlex Abrines6,172116,187
12Nigel Hayes-Davis6,098126,118
13Pierre Oriola5,965136,018
14Sergi Martínez5,807145,820
15Michael Caicedo5,083155,083

MVP temporada 2021/2022

Nikola Mirotić

Palmarès del millor jugador de la temporada trofeu Roser Reguant

1999/2000Efthimios Rentzias
2000/2001Pau Gasol
2001/2002Sarunas Jasikevicius
2002/2003Rodrigo De La Fuente
2003/2004Joan Carles Navarro
2004/2005Rodrigo de la Fuente
2005/2006Joan Carles Navarro
2006/2007Joan Carles Navarro
2007/2008Jaka Lakovic
2008/2009Fran Vázquez
2009/2010Joan Carles Navarro
2010/2011Joan Carles Navarro
2011/2012Boniface Ndong
2012/2013Ante Tomic
2013/2014Ante Tomic
2014/2015Ante Tomic
2015/2016Tomas Satoransky
2016/2017Ante Tomic
2017/2018Pierre Oriola
2018/2019Adam Hanga
2019/2020Nikola Mirotic
2020/2021Nikola Mirotic
2021/2022Nikola Mirotic