Trofeu Roser Reguant al millor jugador de la temporada 23/24

Posició actualJugadorPunts actualsPosició anteriorPunts anteriors
1Jan Vesely6,91816,933
2Nico Laprovittola6,87626,852
3Jabari Parker6,68236,660
4Tomas Satoransky6,52446,544
5Willy Hernangómez6,45356,453
6Nikola Kalinic6,34866,339
7Àlex Abrines6,01376,032
8Dario Brizuela5,97185,984
9Rokas Jokubaitis5,92995,939
12Ricky Rubio5,762105,661
10Joel Parra5,435115,435
11Oscar Da Silva5,427125,407
13Oriol Paulí4,847134,847
14James Nnaji4,590144,549

Millor jugador partit Bàsquet Girona – Barça

JugadorPuntuació
Nico Laprovittola8,167
Jabari Parker8,083
Ricky Rubio7,167
Nikola Kalinic6,917
Oscar Da Silva6,667
James Nnaji6,333
Jan Vesely6,083
Rokas Jokubaitis5,333
Tomas Satoransky5,250
Dario Brizuela5,182
Àlex Abrines5,167

Palmarès del millor jugador de la temporada trofeu Roser Reguant

2022/2023Nikola Mirotic
2021/2022Nikola Mirotic
2020/2021Nikola Mirotic
2019/2020Nikola Mirotic
2018/2019Adam Hanga
2017/2018Pierre Oriola
2016/2017Ante Tomic
2015/2016Tomas Satoransky
2014/2015Ante Tomic
2013/2014Ante Tomic
2012/2013Ante Tomic
2011/2012Boniface Ndong
2010/2011Joan Carles Navarro
2009/2010Joan Carles Navarro
2008/2009Fran Vázquez
2007/2008Jaka Lakovic
2006/2007Joan Carles Navarro
2005/2006Joan Carles Navarro
2004/2005Rodrigo de la Fuente
2003/2004Joan Carles Navarro
2002/2003Rodrigo De La Fuente
2001/2002Sarunas Jasikevicius
2000/2001Pau Gasol
1999/2000Efthimios Rentzias