Trofeu Roser Reguant al millor jugador de la temporada 21/22

Classificació General

 

Posició actualJugadorPunts actualsPosició anteriorPunts anteriors
1Nikola Mirotic7,93517,967
2Nick Calathes7,28727,287
3Brandon Davies7,23037,230
4Cory Higgins7,22847,228
5Kyle Kuric6,84756,826
6Rokas Jokubaitis6,74186,671
7Nicolás Laprovittola6,64396,611
8Nigel Hayes-Davis6,62966,590
9Rolands Smits6,60876,583
10Pierre Oriola6,429106,319
11Sertac Sanli5,968115,910
12Sergi Martínez5,715125,619
13Àlex Abrines3,405133,405

Votació del partit

Pierre Oriola8.409
Rokas Jokubaitis8.364
Sergi Martínez7.727
Nigel Hayes7.545
Nico Laprovittola7.364
Kyle Kuric7.318
Nikola Mirotic7.238
Rolands Smits7.182
Sertaç Sanli6.952

MVP partit Zalgiris Kaunas

Palmarès del millor jugador de la temporada trofeu Roser Reguant

1999/2000Efthimios Rentzias
2000/2001Pau Gasol
2001/2002Sarunas Jasikevicius
2002/2003Rodrigo De La Fuente
2003/2004Joan Carles Navarro
2004/2005Rodrigo de la Fuente
2005/2006Joan Carles Navarro
2006/2007Joan Carles Navarro
2007/2008Jaka Lakovic
2008/2009Fran Vázquez
2009/2010Joan Carles Navarro
2010/2011Joan Carles Navarro
2011/2012Boniface Ndong
2012/2013Ante Tomic
2013/2014Ante Tomic
2014/2015Ante Tomic
2015/2016Tomas Satoransky
2016/2017Ante Tomic
2017/2018Pierre Oriola
2018/2019Adam Hanga
2019/2020Nikola Mirotic
2020/2021Nikola Mirotic