Trofeu Roser Reguant al millor jugador de la temporada 22/23

Classificació General

Posició actualJugadorPunts actualsPosició anteriorPunts anteriors
1Nico Laprovittola7,56017,560
2Sertaç Sanli6,76126,761
3Àlex Abrines6,70436,704
4Jan Vesely6,66556,645
5Tomas Satoransky6,65946,651
6Rokas Jokubaitis6,54076,514
7Cory Higgins6,53686,420
8Mike Tobey6,49266,516
9Nikola Kalinic6,37296,362
10Oriol Paulí5,702105,640
11Kyle Kuric5,680125,349
12Oscar Da Silva5,564115,528
13Sergi Martínez4,377134,377

MVP partit vs Granada

JugadorPuntuació
Cory Higgins8,737
Kyle Kuric8,000
Jan Vesely7,105
Rokas Jokubaitis7,105
James Nnaji7,000
Tomas Satoransky6,842
Oriol Paulí6,632
Nikola Kalinic6,579
Oscar Da Silva6,263
Mike Tobey6,158
Michael Caicedo6,000

Palmarès del millor jugador de la temporada trofeu Roser Reguant

1999/2000Efthimios Rentzias
2000/2001Pau Gasol
2001/2002Sarunas Jasikevicius
2002/2003Rodrigo De La Fuente
2003/2004Joan Carles Navarro
2004/2005Rodrigo de la Fuente
2005/2006Joan Carles Navarro
2006/2007Joan Carles Navarro
2007/2008Jaka Lakovic
2008/2009Fran Vázquez
2009/2010Joan Carles Navarro
2010/2011Joan Carles Navarro
2011/2012Boniface Ndong
2012/2013Ante Tomic
2013/2014Ante Tomic
2014/2015Ante Tomic
2015/2016Tomas Satoransky
2016/2017Ante Tomic
2017/2018Pierre Oriola
2018/2019Adam Hanga
2019/2020Nikola Mirotic
2020/2021Nikola Mirotic
2021/2022Nikola Mirotic